• Şuan Sitemizde 64 Kişi Haber Okuyor.
Reklam
 • Siirt Seçimleri

Ali İlbaş'tan Basın Toplantısında Önemli Mesajlar!

Ali İlbaş'tan Basın Toplantısında Önemli Mesajlar!

2014-01-07 - 02:10
AK Parti Siirt Belediye Başkan Adayı Ali İlbaş basın mensuplarıyla bir araya geldi

AK Parti Siirt Belediye Başkan Adayı Ali İlbaş tanıtım toplantısı düzenledi. Saat 13.00'te düzenlenen toplantıya basın mensuplarının yanı sıra parti teşkilatından da önemli isimler katıldı. Sahip olduğu vizyonu ve seçim sürecinde izleyeceği yol haritasını basın mensuplarıyla paylaşan İlbaş, şöyle konuştu:


AK Partinin kuruluşundan bu yana farklı kademelerde, AK Parti’nin bir hizmet ve gönül eri olarak görevler yaptık. Bu görevler sırasında kimseyi ötekileştirmeden çalıştık. Üç dilli şehrimizin kadim değerlerine sahip çıktık. Saygıda kusur etmeden insanımıza hizmet etmeyi en güzel vazife bildik. Yaptığımız çalışmalara sizler de şahitsiniz. Siirt’imizin her noktasında, ilçe ve köy demeden en ücra yerlere kadar giden bizler, erinmeden halkımızın ayaklarına kadar gitmenin ve halkımıza yardımcı olmanın mutluluğunu yaşadık. Sorunları yerinde tespit edip, çareler üretme fırsatlarımız oldu. Bu tecrübelerden hareketle, Siirt Belediyesine talibiz. Türkiye’ye örnek olacak uygulamalara imza atacağız.  Tüm çalışmalarımızda açık, şeffaf ve tarafsız olacağız. Hesap soran değil, hesap veren Adil ve Şeffaf bir yönetim anlayışımız olacak. Demokratik ve katılımcı bir şekilde, Belediyeyi ideolojik kutuplar merkezine dönüştürmeden;  kentimizde yaşayan herkese eşit hizmet götüreceğiz. Farklılaştıran değil, proje üreten bir belediyecilik anlayışındayız.


EKİP RUHU VE TAKIM ÇALIŞMASINA ÖNEM GÖSTERECEĞİZ

Başarı, Hayallerin Hatıralara Dönüşmesidir. Biz bu gök kubbe altında şairin deyimiyle; hoş bir sâda bırakmak için bu yola çıktık.


Geleceğin Siirt’ini inşa etmek zorundayız. Sosyal Belediyecilik anlayışı ile görev yapacağız. Hayalden uzak, uygulanması gayet mümkün projeler yapacağız. Siirt için eğitim, kültür, sağlık, sosyal, ticari, ekonomi ve teknik alanlarda önemli projelere sahibiz. İşinin uzmanı, bilgili, tecrübeli, dürüst, başarılı ve çalışkan bir ekibimiz var. Bu ekibimizin hazırladığı projeleri, yeri ve zamanı geldiğinde halkımızla paylaşacağız.


Hizmet aşkıyla bütün Siirt’i kucaklayacağız, Siirt’i gelecek yarınlara, çağdaş, uygarlık seviyesine çıkarabilecek vizyona sahibiz, Belediyeciliği yakından tanıyor ve biliyoruz.

Allah nasip eder de Belediye Başkanlığın seçilirsek, Halka hizmet, Hakk’a hizmet düsturu ile hareket edeceğiz. Bilgi ve tecrübelerimiz, hizmet aşkımız ve çalışma ahlakımızla bunu başaracağımıza inanıyoruz.


Yaşadığımız bu güzel kenti, ekip ruhuyla, mahalle meclisleriyle hep birlikte yöneteceğiz. Siirt’i modern, yaşanabilir ve sosyal donatıları ihtiyaca cevap verebilen bir şehir yapacağız.


İlimizin problemlerinin kısa sürede nasıl çözüme kavuşturulduğunu göstermek için; örnek alan değil, örnek alınan bir Siirt için tüm imkanları seferber edeceğiz.


İÇİNİZDEN BİRİYİM, ÇÜNKÜ; SİİRT'TE DOĞDUM, İNŞAALLAH SİİRT'TE ÖLECEĞİM

Tüm mahalleleri sokak sokak gezen, bilen biri olarak bu şehrin genel ihtiyaçlarını en iyi bilenlerdenim. Bu nedenle bendeniz, sizlerin huzurunda söz veriyorum. Bir ailenin veya bir zümrenin ya da bir çıkar ilişkisinin başkanı olmayacağım. Siirt’te yaşayan tüm halkların ve renklerin başkanı olacağım.


GELİN XEZAL XEZAL’I, ABARTU AL VELEYE’Yİ VE MİHRİBAN TÜRKÜLERİNİ BİRLİKTE SÖYLEYELİM

Bıçkın delikanlılarıyla ünlü Ğolaniye Mahallesini, Sokıl Meşayıhı, Rasıl Fokaniyi, Şeyh Et Türki Tepesini, Suvayka Meydanını, Şeyh Mahmut Meydanını Seré Ziniyi, Termol’u, Şeyh Tayyar Mevkisini,  Sor Mahallesini, Cembeyi, Imhallıt Ir Ras’ı çok iyi bilirim.


Modern Mahallelerimiz Yeni Mahalle, Bahçelievleri Kooperatif mahallesini, Keşkolu, Afet evlerini, 99 evlerini, Toki evlerini, Barış Mahallesini sokak sokak bilenlerdenim. Şavura Mahallesini, Halenzeyi, Şeyh Halef Mahallesini, Bıttımlık Mahallesini, Babudarp bölgesinin her karışını gezmiş, içinizden biriyim ben.


Rutin belediyecilik hizmetleri ile yetinmeyeceğiz. İldeki belediyecilik anlayışını değiştireceğiz. Çevre ve görsel kirliliği problemi bulunmayan, bir şehir haline getireceğiz


Vizyonumuz: estetik, zarif, temiz ve yaşanılabilir bir Siirt.


Değerlerimiz
1. İnsana saygı
2. Tarihe bağlılık
3. Çevreye özen
4. Duyarlılık ve kararlılık
5. Ekip çalışması
6. Çağdaşlık
7. Kentsel estetik
8. Temizlik
9. İstişare


İlkelerimiz
1. İnsana ve Siirtlilere saygı esastır.
2. Tarihe ve kültürel değerlere bağlı kalınır.
3. Çevreye ve doğaya özen gösterilir.
4. Hizmetin gerektirdiği duyarlılık ve kararlılık sergilenir.
5. Etkili ve doğru faaliyet için ekip ruhu ve koordinasyon gereklidir.
6. Faaliyetler çağdaş dünyada kabul gören hizmet anlayışıyla yürütülür.
7. Kentsel görüntüde estetik sağlanmalıdır.
8. Her an, her yer sürekli temiz olmalıdır.


Sözlerimi bitirmeden önce bir konuya değinmek istiyorum. Avukatları aracılığıyla Anayasa Mahkemesi'ne başvuran tutuklu milletvekillerinin tahliye talepleri için; Balbay hakkında verilen kararın aslında emsal olduğunu, bu nedenle hukukun gereğinin yerine getirilmesi gerektiği inancındayım.


Son olarak; Mart 2014 Mahalli seçimlerinin Siirt’imiz ve Ülkemiz için Hayırlara vesile olmasını diliyorum. Hepinizi sevgi ve hürmetle ayrı ayrı selamlarken. Gelecek günlerimiz ak ve aydınlık olsun.


DİĞER ADAY ADAYLARINDAN TAM DESTEK

Öte yandan AK Parti'den Aday Adaylığı için başvuru yapan Yener Tanık ve Fevzi Sevgili de Ali İlbaş'ın arkasında olduklarını ve kendisine tam destek vereceklerini ifade etti.

 Kaynak: SiirtteHaber.Net / Şahin Özbilici

Bu haber 3458 defa okundu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siirt56.com sorumlu tutulamaz.

Ad Soyad

Yorum

YAPILAN YORUMLAR

   azra ak 2014-03-04  
sayın ali ilnaş ve ilkeleri siirte çok iyi gelecek...
ilkeler:1. İnsana ve Siirtlilere saygı esastır.
2. Tarihe ve kültürel değerlere bağlı kalınır.
3. Çevreye ve doğaya özen gösterilir.
4. Hizmetin gerektirdiği duyarlılık ve kararlılık sergilenir.
5. Etkili ve doğru faaliyet için ekip ruhu ve koordinasyon gereklidir.
6. Faaliyetler çağdaş dünyada kabul gören hizmet anlayışıyla yürütülür.
7. Kentsel görüntüde estetik sağlanmalıdır.
8. Her an, her yer sürekli temiz olmalıdır
   mert 2014-03-02  
Bizler siirt halkı olarak belediyeyi ak partiye ve ali ali ilbaşa hediye edelim işte o zamn bakın bakanlarımız burayı bir baha bırakmamak için neler yapacak.


Siirt Seçimleri Kategorisine Ait Diğer Haberler

Seçim Öncesi Nabız Yoklaması Başladı

Seçim Öncesi Nabız Yoklaması BaşladıAlfabetik sıraya göre Siirt'te öne çıkan adaylardan bazıları

 • 0 yorum
 • 580 kere okundu

BDP Kurtalan'da Seçim Startı Verdi

BDP Kurtalan'da Seçim Startı VerdiBDP Kurtalan ilçe örgütü, yapılacak olan yerel seçim çalışmaları için halkla toplantı düzenledi

 • 4 yorum
 • 2000 kere okundu

Nüfus Müdürlüğü'nden Seçim Uyarısı

Nüfus Müdürlüğü'nden Seçim UyarısıSiirt Nüfus İl Müdürlüğü, 30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerde vatandaşların adreslerini doğru vermesini istedi

 • 1 yorum
 • 1907 kere okundu

Ali İlbaş'tan Basın Toplantısında Önemli Mesajlar!

Ali İlbaş'tan Basın Toplantısında Önemli Mesajlar!AK Parti Siirt Belediye Başkan Adayı Ali İlbaş basın mensuplarıyla bir araya geldi

 • 4 yorum
 • 3459 kere okundu

HÜDAPAR ADAYLARINI AÇIKLADI

HÜDAPAR ADAYLARINI AÇIKLADIHüdapar'ın Siirt Adayı MEHMET TETİK

 • 2 yorum
 • 917 kere okundu

Yener TANIK Basın Toplantısı Düzenledi

Yener TANIK Basın Toplantısı DüzenlediSabah kahvaltısında basın mensuplarıyla bir araya gelen Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayı TANIK Belediyenin yapması gerekenleri projeler halinde sunup Siirt'in kalkınmasına yardımcı olabilecek fikirleri dile getirdi.

 • 0 yorum
 • 2110 kere okundu

Bayan Başkan Aday Adayı

Bayan Başkan Aday AdayıSiirt’te 2014 Mart yerel seçimleri Belediye Başkanlığı için aday adaylığı için başvuran tek kadın aday adayı Hatice Tay oldu.

 • 1 yorum
 • 2726 kere okundu

Cemal SİLAH Aday Adaylığını Açıkladı

Cemal SİLAH Aday Adaylığını Açıkladıİş Bankasından emekli olan Cemal Silah AK Parti Siirt Belediye Başkan aday adaylığı için resmi müracaatını yaptı.

 • 3 yorum
 • 2564 kere okundu

İşadamı Çalapkulu, Tillo'ya Belediyesine Talip

İşadamı Çalapkulu, Tillo'ya Belediyesine TalipSiirtli İşadamı Mansur Çalapkulu AK Parti’den Tillo Belediyesi'ne talip olduğu açıkladı.

 • 0 yorum
 • 1775 kere okundu

Yener TANIK Aday Adaylığını Açıkladı

Yener TANIK Aday Adaylığını AçıkladıAk Parti adına Belediye Başkanlık Aday Adayları arasına Kızılay Siirt Şubesi Başkanı Yener TANIK' ta katıldı.

 • 2 yorum
 • 1407 kere okundu

Seyfettin AYDIN BDP Belediye Başkan Aday Adayı

Seyfettin AYDIN BDP Belediye Başkan Aday AdayıBarış ve Demoktasi Partisi (BDP) Siirt Belediye Meclis Üyesi Seyfettin AYDIN, BDP'den Siirt Belediye Başkan adaylığı için başvuruda bulundu.

 • 5 yorum
 • 1842 kere okundu

SİİRT SAADET PARTİSİNDEN DUYURU

SİİRT SAADET PARTİSİNDEN DUYURUSiirtli hemşehrilerime teşekkürler

 • 6 yorum
 • 8352 kere okundu

Fevzi Sevgili'nin Köyünde BDP Fark Attı

Fevzi Sevgili'nin Köyünde BDP Fark AttıAk parti aday adayı olan ve aday olamadıktan sonra beraberindeki

 • 19 yorum
 • 6855 kere okundu

Ak Parti Siirt İl Başkanlığı Teşekkür Mesajı

Ak Parti Siirt İl Başkanlığı Teşekkür MesajıMartı Sevdiği Denizden Vazgeçmemiştir

 • 6 yorum
 • 13117 kere okundu

Seçim Sonrası Esnaf Ziyareti

Seçim Sonrası Esnaf ZiyaretiAfif Demirkıran, bugün esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi

 • 11 yorum
 • 12150 kere okundu

Siirt´te Milletvekili Seçim Kutlamalarına Kan Bulaştı

Siirt´te Milletvekili Seçim Kutlamalarına Kan BulaştıSiirt’te Bağımsız milletvekili seçilen BDP’li Gülten Kışanak, milletvekilliği kutlaması sırasında çıkan olaylarda polisin müdahalesine tepki gösterdi. Kışanak Polisi protesto etmek için cumhuriyet meydanında oturama eylemi yaptı.

 • 16 yorum
 • 8304 kere okundu

Siirt´te Seçim Sonrası Sandıklar Adliye Sarayına Getirildi

Siirt´te Seçim Sonrası Sandıklar Adliye Sarayına GetirildiSiirt’te Milletvekilliği Genel Seçimleri için sabah 07: 00'de başlayan oy verme işlemleri sona erdi.

 • 5 yorum
 • 11416 kere okundu

Siirt´te 13 Kişi Gözaltına Alındı

Siirt´te 13 Kişi Gözaltına AlındıSiirt merkezde farklı suçlardan sandığa giden 13 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan 2 kişi sandığa giden vatandaşları etkilemeye yönelik çalışma içerisinde bulunduğu gerekçesi ile gözaltına alındı.

 • 6 yorum
 • 5024 kere okundu

Seçim Sonuçları Google´den Açıklanıyor

Seçim Sonuçları Google´den AçıklanıyorCihan Haber Ajansıyla anlaşan dünya arama devi Google Genel Seçim Sonuçlarını an ve an yayınlıyor

 • 4 yorum
 • 3166 kere okundu

Sandıkların Yarısından Fazlası Açıldı

Sandıkların Yarısından Fazlası AçıldıSiirt İl ve İlçelerinde Bulunan Sandıkların Yarısından Fazlası Açıldı.

 • 4 yorum
 • 4574 kere okundu

Siirt Seçim Sonuçları

Siirt Seçim SonuçlarıSiirt milletvekillerini bu sayfamızda bulabileceksiniz. Partiler milletvekillerini açıkladıklarında güncellenecek olan sayfamızda, 2011 Seçim Sonuçları da anlık olarak eklenecektir.

 • 4 yorum
 • 2536 kere okundu

Oy Kullanma Saatleri ( Tıkla Öğren )

Oy Kullanma Saatleri ( Tıkla Öğren )Hangi iller saat kaçta oy kullanacak?

 • 3 yorum
 • 13145 kere okundu

AK Parti ile CHP Arasındaki Klip Savaşı

AK Parti ile CHP Arasındaki Klip Savaşı AKP’lilerin son günlerde popüler olan seçim şarkısına CHP’lilerden yanıt geldi.

 • 7 yorum
 • 13572 kere okundu

Vali Çolak, Seçimin Güvenliği İçin Tedbir Aldıklarını Söyledi

Vali Çolak, Seçimin Güvenliği İçin Tedbir Aldıklarını SöylediVALİ MUSA ÇOLAK, “SEÇİMİN HUZUR VE GÜVEN İÇERİSİNDE GEÇMESİ İÇİN HER TÜRLÜ TEDBİRİ ALDIKLARINI” SÖYLEDİ

 • 3 yorum
 • 4365 kere okundu

Diyar, Siirt'te Konser Verecek

Diyar, Siirt'te Konser VerecekBDP'nin desteklediği Milletvekili Adayı Gültan Kışanak, Çarşmaba günü miting yapacak

 • 7 yorum
 • 10823 kere okundu

Seçmen Sandık Güvenliği İstiyor

Seçmen Sandık Güvenliği İstiyorTürkiye 12 Hazirana Kitlendi

 • 5 yorum
 • 2645 kere okundu

Demirkıran, Güres Caddesi Esnafını Gezdi

Demirkıran, Güres Caddesi Esnafını GezdiAk parti milletvekili ve yeni dönem milletvekili adayı Afif Demirkıran, Güres caddesi esnafını ziyaret ederek hafta sonu yapılacak olan genel seçimler için destek istedi.

 • 3 yorum
 • 8622 kere okundu

İlbaş, Toplantıda Ağladı

İlbaş, Toplantıda AğladıAK Parti İl Başkanı Ali İlbaş, Toplantıda Ağladı

 • 6 yorum
 • 7415 kere okundu

HAS Parti Siirt Teşkilatı Şirvan ve Köylerini Ziyaret Etti

HAS Parti Siirt Teşkilatı Şirvan ve Köylerini Ziyaret EttiTeşkilat Başkanı 'Türk Milleti bugün yaşanan ekonomik ve siyasi yıkım karşısında hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmasın'

 • 5 yorum
 • 6520 kere okundu

Rekabetsiz Seçime Siirt'te İlgi Yok

Rekabetsiz Seçime Siirt'te İlgi YokSeçime 8 gün kala Siirt Basın duayeni Cumhur Kılıççıoğlu'ndan Siirt Seçim Analizi‏

 • 13 yorum
 • 8230 kere okundu

Siirt'te Seçim Heyecanı Yok-Tınne-Mefi

Siirt'te Seçim Heyecanı Yok-Tınne-MefiSeçim heyecanı yok! Çünkü Sonuç belli gibi: 2–1

 • 8 yorum
 • 8319 kere okundu

Saadet Partisi, Siirt Mitingi

Saadet Partisi, Siirt MitingiProf.Dr. Kamalak, Diğer Partilerle Aramızda 3 Fark Var

 • 5 yorum
 • 7856 kere okundu

Saadet Partisi'nin Mitingi Saat 17:00'de

Saadet Partisi'nin Mitingi Saat 17:00'deSiirt Cumhuriyet Meydanında yapılan mitinglere bugün Saadet Partisiyle Devam Edilecek

 • 4 yorum
 • 5566 kere okundu

Bakan Arınç Kasetlerini Kabul Etti

Bakan Arınç Kasetlerini Kabul EttiDevlet Bakanı Arınç, kasetlerden bunaldı kendi kasetinin bile olduğunu söyledi

 • 2 yorum
 • 4705 kere okundu

Kurtulmuş, MHP'deki Kaset İddialarını Değerlendirdi

Kurtulmuş, MHP'deki Kaset İddialarını DeğerlendirdiHAS PARTİ GENEL BAŞKANI NUMAN KURTULMUŞ, MHP'DEKİ KASET İDDİALARINI DEĞERLENDİRDİ

 • 2 yorum
 • 4350 kere okundu

Güneydoğulu, Seçimin Değil Ekmeğin Peşinde

Güneydoğulu, Seçimin Değil Ekmeğin PeşindeMalum seçime sayılı günler var. Türkiye’nin gündeminin yegane konusu seçim. Yaşlısından gencine, çarşıda pazarda, sokakta evde, işyerinde minibüste konu dönüp dolaşıp seçime geliyor.

 • 3 yorum
 • 5541 kere okundu

Erdoğan ´CHP-BDP İşbirliği Yaptı´ Dedi

Erdoğan ´CHP-BDP İşbirliği Yaptı´ DediBaşbakan Erdoğan, CHP Genel Başkanı'nın sonunda Van'da, Hakkari'de miting yapması elbette sevindiricidir. Ama dikkat edin Hakkari'de 147-150 tane oy alan CHP, son yaptığı mitingde BDP'lilere Yeni Başkan hitap etti dedi

 • 3 yorum
 • 5131 kere okundu

Kılıçdaroğlu'ndan Özerklik Açıklaması

Kılıçdaroğlu'ndan Özerklik Açıklaması Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ardahan'da Hakkari'de özerklikle ilgili yapmış olduğu açıklama ile ilgi olarak gazetecilerin sorularını cevapladı

 • 2 yorum
 • 3512 kere okundu

Kışanak, Şirvan´da da Seçim Bürosu Açtı

Kışanak, Şirvan´da da Seçim Bürosu AçtıSiirt Bağımsız Milletvekili Adayı Gültan Kışanak, Koruculara Seslendi

 • 5 yorum
 • 11435 kere okundu

Saadet Partisi İl Başkanlığı Miting Öncesi kahvaltılı basın toplantısı düzenlendi

Saadet Partisi İl Başkanlığı Miting Öncesi kahvaltılı basın toplantısı düzenlendi12 Haziran’da Yapılacak Olan 24. Dönem Milletvekilliği Seçimlerine az bir süre kala Saadet Partisi Siirt İl Başkanlığı Cumhuriyet Meydanında Miting Yapacak

 • 2 yorum
 • 5821 kere okundu

Ethem Sancak: Artık Zengin Değilim

Ethem Sancak: Artık Zengin DeğilimSancak, 'Eskiden ilk 20 zenginden biriydim, şimdi sondan yirminciyim' - Star Gazetesi ve Kanal 24'ün sahibi iş adamı Ethem Sancak, 2015'te TÜSİAD'ın b

 • 8 yorum
 • 467 kere okundu

Hakem Yılmaz Butur, Siirt56´yı Ziyaret Etti

Hakem Yılmaz Butur, Siirt56´yı Ziyaret EttiTarafsız haberciliğiyle gönüllere taht kuran Siirt56'yı ziyaret eden Yılmaz Butur, çalışmalarımızda başarılar diledi.

 • 11 yorum
 • 614 kere okundu

   
Siirt Yerel Medyası, İnternet Haberciliği ve Muhammed Kurt  

KÖŞE YAZARLARIRSS © 2010-2019 Siirt, Siirt56 Haber | Siirt Haberleri
Site içeriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır

Siirt 56