• Şuan Sitemizde 62 Kişi Haber Okuyor.
Reklam
 • CHP

CHP Heyeti Siirt'ti Ziyaret Etti

CHP Heyeti Siirt'ti Ziyaret Etti

2014-07-12 - 16:32
CHP milletvekilleri ve Parti Meclisi üyelerinden oluşan bir heyet, Siirt'e gelerek, Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu için oy istedi.

CHP PM üyesi Hüseyin Saygılı, parti il binasında gazetecilere yaptığı açıklamada, seçim kampanyasına destek için bölge illerindeki STK ve halka adaylarını anlatacaklarını söyledi. Saygılı, "Seçim çalışmaları ile ilgili il ve ilçe başkanlarımızla neler yapılabileceğini tartışıp konuşacağız. Aynı zamanda STL'ları da gezerek İhsanoğlu için destek isteyeceğiz. Burada seçmenlerin dikkatini iki noktaya çekmek istiyoruz, kim Cumhurbaşkanıolmamalı ve kim nasıl Cumhurbaşkanı olmalı noktasında. Roboskikatliamının sorumluları ortaya çıkmadan ve bizzat sorumlusu olan birisinin Cumhurbaşkanı adayı olmasını istemiyoruz. Gazi Parkı'nda onlarca vatandaşımızın hayatını kaybettiği ve sorumlusu olan birininCumhurbaşkanı olmasını istemiyoruz. Dış politikada tüm komşularımızla ilişkilerimizi problemli hale getiren birinin Cumhurbaşkanı olmasını istemiyoruz. Bunları anlatmaya geldik" dedi. 

Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu'nun dindar ve aynı zamanda tarafsız bir insan olduğunu belirten Saygılı, "Kim Cumhurbaşkanı olsun söylemimizde ise, İhsanoğlu tarafsız, dürüst ve aynı zamanda dindar bir insandır. Bir bilim adamı olan İhsanoğluna her vatandaşımızın oy verebileceğini düşünüyoruz. Her seçmenin rahatlıkla oy verebileceği bir insan olan İhsanoğlu'nunCumhurbaşkanı olması durumunda, herkesi kucaklayarak parlamenter sistemin ve özellikle Kürt sorununun çözümünde katkı sunacağına inanıyoruz. Bu amaçla bu kampanyaya destek vermek için Siirt'e geldik" diye konuştu.Saygılı, 23. dönem Adıyaman milletvekili Şevket Köse, CHP Siirt İl Başkanı Nevaf Bilek, parti ilçe başkanı ve yöneticileri daha sonra STK'ları ziyaret etti.Heyet akşam saatlerinde Bitlis'e geçerek çalışmalarını burada sürdürecek. 

 

 
Bu haber 153 defa okundu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siirt56.com sorumlu tutulamaz.

Ad Soyad

Yorum

HENÜZ YORUM YAPILAMAMIŞ, İLK YORUMU SİZ YAPIN!!!CHP Kategorisine Ait Diğer Haberler

Cindi Eren: Seçimlerde Yüzde 20 Oy Bekliyoruz

 Cindi Eren: Seçimlerde Yüzde 20 Oy Bekliyoruz CHP Siirt İl Başkan Yardımcısı Cindi Eren, İhsanoğlu için il genelinde yüzde 20'nin üzerinde oy beklediklerini belirtti.

 • 0 yorum
 • 262 kere okundu

CHP'li Baydar Siirt'e

CHP'li Baydar Siirt'eCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Metin Lütfü Baydar, Cumhurbaşkanı seçim çalışmaları kapsamında Siirt'e geldi.

 • 0 yorum
 • 217 kere okundu

CHP Heyeti Siirt'ti Ziyaret Etti

CHP Heyeti Siirt'ti Ziyaret EttiCHP milletvekilleri ve Parti Meclisi üyelerinden oluşan bir heyet, Siirt'e gelerek, Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu için oy istedi.

 • 0 yorum
 • 154 kere okundu

CHP Heyeti Siirt'ti Ziyaret Edecek

 CHP Heyeti Siirt'ti Ziyaret EdecekCumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekillerinden oluşan bir heyet, 12 Temmuz 2014 tarihinde Siirt'e geliyor.

 • 0 yorum
 • 218 kere okundu

Ethem Sancak: Artık Zengin Değilim

Ethem Sancak: Artık Zengin DeğilimSancak, 'Eskiden ilk 20 zenginden biriydim, şimdi sondan yirminciyim' - Star Gazetesi ve Kanal 24'ün sahibi iş adamı Ethem Sancak, 2015'te TÜSİAD'ın b

 • 8 yorum
 • 27922 kere okundu

Hakem Yılmaz Butur, Siirt56´yı Ziyaret Etti

Hakem Yılmaz Butur, Siirt56´yı Ziyaret EttiTarafsız haberciliğiyle gönüllere taht kuran Siirt56'yı ziyaret eden Yılmaz Butur, çalışmalarımızda başarılar diledi.

 • 11 yorum
 • 27198 kere okundu

   
Siirt Yerel Medyası, İnternet Haberciliği ve Muhammed Kurt  

KÖŞE YAZARLARIRSS © 2010-2014 Siirt, Siirt56 Haber | Siirt Haberleri
Site içeriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır

Siirt 56