• Şuan Sitemizde 52 Kişi Haber Okuyor.
 CHP Heyeti Siirt'ti Ziyaret Edecek

CHP Heyeti Siirt'ti Ziyaret Edecek

2014-07-11 - 15:43
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekillerinden oluşan bir heyet, 12 Temmuz 2014 tarihinde Siirt'e geliyor.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekillerinden oluşan bir heyet, 12 Temmuz 2014 tarihinde Siirt'e geliyor. CHP milletvekillerinden oluşan heyetin Siirt’teki basın mensupları, sivil toplum örgütleri ve parti üyeleriyle bir araya geleceğini belirten CHP Siirt İl Başkanı Nevaf Bilek, çatı partisinin Cumhurbaşkanı adayı olan Ekmeleddin İhsanoğlu için başlatılan seçim kampanyasına destek olacağını söyledi. Konuyla ilgili bilgi veren Bilek, "Heyette CHP Parti Meclis üyeleri Hüseyin Yaşar ile Hüseyin Saygılı, Bursa Milletvekili Aykan Erdemir, Ankara Milletvekili Levent Gök, 23. dönem Adıyaman milletvekili Şevket Köse olacak. Heyet bölgede seçim kampanyasına katkıda bulunmak için 12 Temmuz 2014 tarihinde Siirt’e gelecek. Saat 10.00'da parti binasında halkla bir araya gelecek olan heyet, daha sonra basın kuruluşları ve sivil toplum örgütlerini ziyaret edecek" dedi.
 
 
Bu haber 2437 defa okundu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siirt56.com sorumlu tutulamaz.

Ad Soyad

Yorum

HENÜZ YORUM YAPILAMAMIŞ, İLK YORUMU SİZ YAPIN!!!Kategorisine Ait Diğer Haberler

Cindi Eren: Seçimlerde Yüzde 20 Oy Bekliyoruz

 Cindi Eren: Seçimlerde Yüzde 20 Oy Bekliyoruz CHP Siirt İl Başkan Yardımcısı Cindi Eren, İhsanoğlu için il genelinde yüzde 20'nin üzerinde oy beklediklerini belirtti.

  • 0 yorum
  • 1836 kere okundu

CHP'li Baydar Siirt'e

CHP'li Baydar Siirt'eCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Metin Lütfü Baydar, Cumhurbaşkanı seçim çalışmaları kapsamında Siirt'e geldi.

  • 0 yorum
  • 1814 kere okundu

CHP Heyeti Siirt'ti Ziyaret Etti

CHP Heyeti Siirt'ti Ziyaret EttiCHP milletvekilleri ve Parti Meclisi üyelerinden oluşan bir heyet, Siirt'e gelerek, Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu için oy istedi.

  • 0 yorum
  • 1402 kere okundu

CHP Heyeti Siirt'ti Ziyaret Edecek

 CHP Heyeti Siirt'ti Ziyaret EdecekCumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekillerinden oluşan bir heyet, 12 Temmuz 2014 tarihinde Siirt'e geliyor.

  • 0 yorum
  • 2438 kere okunduKÖŞE YAZARLARIRSS © 2010-2014 Siirt56.com - Güncel Siirt Haberleri
Site içeriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır

Siirt 56