• Şuan Sitemizde 77 Kişi Haber Okuyor.
Reklam
 • Belediye Haber

Sadak Cumhurbaşkanı Gül'den Barışın Sesi Olmasını İstedi

Sadak Cumhurbaşkanı Gül'den Barışın Sesi Olmasını İstedi

2012-03-09 - 00:51
Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak, Siirt Belediye Meclisinin yapılan 2. gün oturumunda yaptığı açılış konuşmasında; Siirt Valisi Musa Çolak başkanlığındaki Siirt Heyetinin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile yaptığı görüşme ile ilgili olarak Belediye Meclis

Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak, dün içinde bulunduğu Siirt heyetinin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile yapılan görüşmede yaptığı konuşmada 2011 yılının ilk yarısında, hayalini kurduğumuz barışa yönelik çok olumlu gelişmeler yaşandığını, Herkes kucaklaşmaktan, geçmişe sünger çekmekten, ezilmişlerin- ötelenmişlerin iade-i itibarından söz ettiği bir ortam yaşandığını,  ne yazık ki yıllarca beslenen umutların yarattığı bu olumlu atmosfer, 2011 yılının ikinci yarısından sonra yerini eskisinden daha beter bir karanlık iklime bıraktığını iade ederek sonuçtan olduğu kadar çözüme dair çabalar içinde sorumluluk almamız halinde her sorunun çözüleceğine inandığını, özgürlük ve barış içinde bir ülkenin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün de düşü olduğunu bildiklerini ve kendisinden barışın sesi olmanızı istemek için heyetin içinde olduğunu söyledi.


Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak, Siirt Belediye Meclisinin yapılan 2.  gün oturumunda yaptığı açılış konuşmasında; Siirt Valisi Musa Çolak başkanlığındaki Siirt heyetinin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile yaptığı görüşme ile ilgili olarak Belediye Meclis üyelerini bilgilendirdi.


Sadak, yapılan görüşmede Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün Siirt heyetini çok sıcak karşıladığını heyet bulunanların, Cumhurbaşkanına Kentteki yatırılar, sosyal, ekonomik ve kültürel çalışmalar hakkında bilgi verdiklerini, Siirt’tin daha çağdaş ve modern bir kent olması için hazırlanan projelere destek istediklerini aktardı.

Sadak, görüşme sırasında kendisinin Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül ile Kentin sorunlarının yanı sıra toplumsal sorunlarını ilettiğini ifade ederek, başta Kürt sorunu olmak üzere önemli sorunlar ve bu sorunların yarattığı toplumsal dramlar yaşanmadığı bir ortamda yaşıyor olmaları halinde, sadece belediye başkanı olarak, sorunlarımızın çözümüne dair yaptıklarımızı paylaşmanın yanında, yaşadığım sorunları dillendirmek üzere bulunmak istediğini, örneğin canlı hayvan pazarının şehir dışına taşınması, kent orman park ve belediye hizmet binası ile kentsel dönüşüm konusunda şahsınız ve makamınızdan destek talep edeceğini,  Ancak ne yazık ki bu noktada olmadıklarını, önemli sorunlar büyüyerek sürüdüğünü,  gençlerin kanı akmaya devam ettiğini bir süreçte barıştan daha önemli bir gündemin olamayacağını ve olması gerektiğini bu nedenle en yüksek ve sorumlu makam olarak sizin de gündeminizin bu olduğunu bildiği,  ortak sorun ve sorumluluğumuz adına Cumhurbaşkanı Gül’den barış için destek ve bu ülkede yaşayan herkese bir zeytin dalı uzatmasını istediğini ifade etti.


Sadak, 2011 yılının ilk yarısında, tüm toplum hayalini kurduğu barışa yönelik çok olumlu gelişmeler yaşandığını ve herkesin kucaklaşmaktan, geçmişe sünger çekmekten, ezilmişlerin- ötelenmişlerin iade-i itibarından söz ettiğini, ancak ne yazık ki yıllarca beslenen umutların yarattığı bu olumlu atmosferin, 2011 yılının ikinci yarısından sonra yerini eskisinden daha beter bir karanlık iklime bıraktığını ifade ederek, Halkına barışı yaşatma sorumluluğu içindeki şahsiyetler, bir süre sonra nefret söylemleri ile hayallerimizi en iyimser ifade ile bir başka bahara ertelediklerini,  Bu olumsuz tablo için özel olarak bir kesimi suçlamak niyetinde olmadıklarını, şiddetin sesi çok daha güçlü ve barışın sesi olarak bizler de yeterli olamadıklarını ve bundan herkesin sorumlu olduğunu, sonuçtan olduğu kadar çözüme dair çabalar içinde sorumluluk almamız halinde her sorunun çözüleceğine inandığını, o nedenle özgürlük ve barış içinde bir ülkenin sizin de düşünüz olduğunu bilerek, Cumhurbaşkanı Gül’den barışın sesi olmasını istemek için heyette yer aldığını söyledi.


Türkiye’deki iç sorunların yanı sıra bütün Ortadoğu’yu kapsayacak bir savaş çılgınlığına doğru hızla yol alındığını ifade eden Sadak, Tablo böyle iken şiddet yanlısı politikaların güçleniyor olması da eşyanın tabiatı gereği olduğunu,  Bu nedenle savaş karşıtı bir duruş her zamankinden daha da önemli hale geldiğini, böyle bir durumda yüreğinde insan sevgisini yitirmeyen Cumhurbaşkanı Gül gibi şahsiyetlerin, barış için rol üstlenmesini tarihsel bir görev olarak gördüğünü söyledi.


8. Cumhurbaşkanı Rahmetli Özal yaptıkları bir görüşmeden kedisine Kürt Sorunun önemi ve çözüm yolarını aktardıklarını hatırlatan Sadak Merhum Cumhurbaşkanı Özal’ın kendilerine   “Çocuklar, bir saati aşkındır sizleri dinliyorum. Çok da haklısınız ve sizleri anlıyorum. Bu mesele ile uğraşmak çok zor hatta çok tehlikeli olduğunu da biliyorum. Bu meseleyi çözmek için elimden geleni yapacağım ve korkmuyorum. Çünkü Yaptıklarım ve yapacaklarım Türk Halkının yararına olduğu için korkmuyorum, kadere inandığım için korkmuyorum; yaptıklarımın doğru olduğuna inandığım için korkmuyorum.” dediğini aktararak,  Sayın Cumhurbaşkanımızın bu sözleri o denemde kendilerini oldukça heyecanlandığını ve umutlandırdığını, bu heyecan ve umudu bugün de yaşamak istediklerini ifade etti.


Savaştan bıkmış bir ülkenin feryadını ve barışa olan özlemimizi haykırmak için 1-3 Mart 2012 tarihleri arasında 97 belediye başkanı ile birlikte açlık grevine girdiklerini aktardığını ifade eden Sadak, Bu davranışları ile barışa hizmet etmek için her türlü fedakarlığı yapacaklarının bir ifadesi olduğu kadar bütün siyasi aktörleri barış için mücadeleye çağıran bir davet oluğunu Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün desteğiyle bu davetin karşılık bulacağına inandıklarını söyledi.


“Çocuklarımız” ipotek altında olmayan bir gelecek, “gençlerimiz” özgürlük, “kadınlarımız” akan kanın durması, “ozanlarımız” herkesin kendi dilinde barış türküleri söylediği bir sahne,  “cumhur” ise eşit, özgür ve adil bir ülke ve barış için sizden rol üstlenmesini istediklerini ifade eden sadak,  Kendilerinin Sayın Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün bu konudaki çabalarının her zaman destekçisi olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini aktardığını, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü kendisi ve Siirt halkı adına barış içinde ve bayram tadında kutlayacak Newroz Bayramı Kutlaması’na davet ettiğini Cumhurbaşkanının Programından dolayı katılamaması halinde üç kültürün doğayla bütünleştiği Siirt Fıstık Festivali’ne davet ettiğini söyledi.


Sadak yaptığı konuşma ardından Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’lün huzur olmayan bir ortamda yatırımların faydasının olmayacağını, çatışmalı ortam sürdüğü sürece hak ve özgülüklerin gelişmesini sekte uğrattığını, ülkede hak ve özgürlükler sorunun olduğunu ve önümüzdeki süreçte güzel şeylerin olacağını aktardığını söyledi.

 

 

 

 

 Belediye Basın Bülteni

Bu haber 3664 defa okundu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siirt56.com sorumlu tutulamaz.

Ad Soyad

Yorum

HENÜZ YORUM YAPILAMAMIŞ, İLK YORUMU SİZ YAPIN!!!Belediye Haber Kategorisine Ait Diğer Haberler

TRT’den Belediyeye Ziyaret

 TRT’den Belediyeye ZiyaretAğustos ayı başında TRT Diyarbakır Haber Bölge müdürlüğüne getirilen, Hakan Sağdıç Siirt bulunan kurum yetkilileri tanışma ziyareti kapsamında Siirt belediyesini ziyaret etti.

 • 0 yorum
 • 504 kere okundu

Rojavaya Yardım Çığ Gibi Büyüyor

 Rojavaya Yardım Çığ Gibi Büyüyor Siirt Belediyesi öncülüğünde, Siirt genelinde

 • 1 yorum
 • 295 kere okundu

TBB’den Belediye Çalışanlarına Eğitim Semineri

 TBB’den Belediye Çalışanlarına Eğitim SemineriTürkiye Belediyeler Birliği (TBB) Siirt’te bulunan il ve ilçe belediye çalışanlarına Türk-İsveç Yerel Yönetim Ortaklığı Programı (TUSELOG) programı kapsamında Stratejik Katı atık Yönetim Planı hazırlama semineri verdi.

 • 1 yorum
 • 673 kere okundu

Siirt Belediyesi Ramazanı 3 Dilde ve Melede Ateşi İle Karşılayacak

Siirt Belediyesi Ramazanı 3 Dilde ve Melede Ateşi İle Karşılayacak Yarın başlayacak olan mübarek Ramazan ayı nedeniyle Siirt Belediyesi bünyesinden hazırlanan Ramazan etkinlerinin hazırlıkları tamamlanırken, Siirt’te Ramazan Ayı, bin yıllık Melede ateşi ve Kürtçe, Arpça ve Türkçe hazırlanan bilboard ve imsakiyeler ile

 • 1 yorum
 • 213 kere okundu

Tuncer Bakırhan'a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor

Tuncer Bakırhan'a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam EdiyorSiirt ZEHRA-DER Yönetim Kurulu, İl Milli Eğitim ve Siirt Deniz Bank Şube müdürleri Siirt Belediye Eşbaşkanı Tuncer Bakırhan’ı ziyaret etti.

 • 0 yorum
 • 212 kere okundu

GK’dan Eşbaşkan Bakırhan’a Plaket

GK’dan Eşbaşkan Bakırhan’a PlaketGazeteciler Konfederasyonu, Siirt belediye Eşbaşkanı Tuncer Bakırhan’a Konfederasyona verdiği destek ve yaptığı katkılardan dolayı plaket verdi.

 • 0 yorum
 • 701 kere okundu

DİKA Yönetim Kurulu Siirt Belediyesini Ziyaret Etti

DİKA Yönetim Kurulu Siirt Belediyesini Ziyaret Etti 30 Mart yerel seçimleri ardından yeni dönem ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştiren Dicle Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Siirt Belediyesini ziyaret etti.

 • 0 yorum
 • 249 kere okundu

Hz. Fakirullah Ve Botan Parklarının Yapımı Tamamlandı

 Hz. Fakirullah Ve Botan Parklarının Yapımı Tamamlandı Siirt Belediyesi bünyesinde yapımına geçtiğimiz yıl başlanan HZ. Fakirullah ve Botan parklarının yapım çalışmaları tamamlandı.

 • 1 yorum
 • 393 kere okundu

Bakırhan, Arazilerde İncelemelerde Bulundu

 Bakırhan, Arazilerde İncelemelerde BulunduSiirt Belediye Eşbaşkanı Tuncer Bakırhan, belediye bünyesinde mahallelerde yapılması düşünülen Yeni yol aksları, park, taziye ve halk evleri arazilerinde incelemelerde bulundu.

 • 0 yorum
 • 238 kere okundu

Eşbaşkan Bakırhan, Orta Doğudaki Gelişmeler Çok Tehlikeli

 Eşbaşkan Bakırhan, Orta Doğudaki Gelişmeler Çok Tehlikeli Siirt Belediye Eşbaşakanı Tuncer Bakırhan, son günlerde İŞİD örgütü tarafından orta doğuda yapılan saldırılarda ile ilgili yaptığı açıklamada, son gülerde yaşanan gelişmelerin Türkiye, Orta doğu ve dünya için çok tehlikeli olduğunu belirtti.

 • 1 yorum
 • 553 kere okundu

Çiftçi Malları Koruma Meclisi Seçimi Yapıldı

 Çiftçi Malları Koruma Meclisi Seçimi YapıldıSiirt Belediye Meclisinin Haziran ayı toplantısının 5’inci gününde gündem maddelerinden “Çiftçi Malları Koruma Meclisi” seçiminin gerçekleştirildi.

 • 0 yorum
 • 329 kere okundu

Herekolda Barış Festivali Çoşkusu

 Herekolda Barış Festivali ÇoşkusuSiirt Belediyesi tarafından "Herekol Dağı'nda barış ile buluşuyoruz" sloganıyla cumartesi günü "Herekol Çemê Karê Barış Festivali” büyük bir coşku içinde geçerken, ikinci gün etkinlikleri, Lice Yukarı Çalıbükü (Biryas) köyünde yaşanan müdahale ardınd

 • 1 yorum
 • 389 kere okundu

Eşbaşkan Epözdemir Kilim Atölyesini Ziyaret etti

Eşbaşkan Epözdemir Kilim Atölyesini Ziyaret ettiSiirt Belediyesi Eşbaşkanı Belkize Beştaş Epözdemir, Affet Evler Mahallesinde bulunan Kilim atölyesinde kadın kursiyerleri ziyaret etti.

 • 0 yorum
 • 275 kere okundu

Eşbaşkan Bakırhan TBB’nin Encümen Üyeliğine Seçildi

 Eşbaşkan Bakırhan TBB’nin Encümen Üyeliğine SeçildiSiirt Belediye Eşbaşkanı Tuncer Bakırhan Ankara’da düzenlenen Türkiye Belediyeler Birliği 2014 1’inci olağan Meclis toplantısında, birliğin encümen üyeliğine seçildi.

 • 0 yorum
 • 920 kere okundu

Çevre Dostu Öğrenciler, Çevre Dostu Tesisleri Gezdi

 Çevre Dostu Öğrenciler, Çevre Dostu Tesisleri GezdiSiirt Belediyesi ve il Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü işbirliği ile 5 Haziran Dünya Çevre günü nedeniyle hazırlanan etkinlik programı çerçevesinde çevre dostu öğrenciler, kentte bulunan çevre dostu tesisleri gezdi.

 • 0 yorum
 • 314 kere okundu

50 Bin Çiçek Dikme Çalışması Başladı

 50 Bin Çiçek Dikme Çalışması BaşladıKentte bulunan park ve bahçelerde 50 adet çiçek dikme çalışması başladı.

 • 0 yorum
 • 273 kere okundu

Atıl Durumdaki Araçlar Yenileniyor

 Atıl Durumdaki Araçlar YenileniyorSiirt Belediyesi; bünyesinde bulunan ve atıl durumda bulunan 3 kamyonu belediye imkânları ile yenileyerek birimlerin hizmetine sundu.

 • 0 yorum
 • 294 kere okundu

Güres Caddesinde Revizyon Çalışması Başladı

 Güres Caddesinde Revizyon Çalışması BaşladıSiirt’tin trafiğe kapalı olan ve en işlek caddelerinden biri olan Güres caddesinde belediye tarafından cadde de bulunan ızgaralarda havaların ısınması ile birlikte koku veren yağmur suyundan dolayı yenilenme çalışmaları başladı.

 • 1 yorum
 • 323 kere okundu

Zabıtalar, Yine Son Kez Uyardı

Zabıtalar, Yine Son Kez UyardıHer seçimden sonra olduğu gibi, yine zabıtalar ortaya çıktı

 • 1 yorum
 • 257 kere okundu

Siirt Belediye Meclisi Toplantısında Birlik Mesajları Verildi

Siirt Belediye Meclisi Toplantısında Birlik Mesajları Verildi30 Martta yapılan yerel seçimler ardından yeni dönemde oluşan Siirt Belediye Meclisi, yeni dönem ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.

 • 1 yorum
 • 1586 kere okundu

Fırın ve Lokantalarda Zabıta Denetimi

Fırın ve Lokantalarda Zabıta DenetimiSiirt belediyesine bağlı zabıta denetim ekipleri kentte bulunan fırın ve lokantalarda denetimlerde bulundu.

 • 1 yorum
 • 729 kere okundu

Kentte Küçük ve Büyük Baş Hayvanlara Son

Kentte Küçük ve Büyük Baş Hayvanlara SonBaşkan Sadak, Atış Alanı Besicilik Merkezine Dönüştürülecek

 • 2 yorum
 • 748 kere okundu

Başkan Borçların Ödenmesinden Yana Sıkıntımız Olmadı

Başkan Borçların Ödenmesinden Yana Sıkıntımız OlmadıSiirt Belediye Başkanı Selim SADAK Kasım ayı Belediye meclis toplantısında esnaf borçlarına ilişkin açıklama yaptı.

 • 0 yorum
 • 832 kere okundu

Lamino Ambalaj Fabrikası Hizmette

Lamino Ambalaj Fabrikası HizmetteSiirt Belediye Başkanı Selim Sadak Siirtli iş adamlarına Siirt'te yatırım yapmaları konusunda çağrıda bulunarak Siirt'te ambalaj fabrikasının yapılacağını belirtti

 • 0 yorum
 • 1323 kere okundu

Siirt Belediyesinden Genç Aletlere Malzeme Desteği

Siirt Belediyesinden Genç Aletlere Malzeme Desteği Siirt Belediyesi, 2012-2013 sezonunda başarılı olan genç atletizm sporcularına malzeme desteğinde bulundu.

 • 1 yorum
 • 1106 kere okundu

Zabıtalar İş Başında

Zabıtalar İş BaşındaZabıtaların yaptıkları kontrollerde bazı fırın ve imalathanelerde eksiklikler tespit edildi.

 • 2 yorum
 • 1031 kere okundu

Belediye Çalışmalarına Devam Ediyor

Belediye Çalışmalarına Devam EdiyorSiirt'te Yol Yapım Ve Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor.

 • 1 yorum
 • 1039 kere okundu

BDP’nin İlk Adayı İhsan Batur

BDP’nin İlk Adayı İhsan BaturBelediye Başkanlığı adaylığı için başvuru sürelerine az bir süre kala aday adayları partilere başvuru yapmaya başladı.

 • 1 yorum
 • 3362 kere okundu

Belediyeden 'Okullar Hayat Olsun'a Destek

Belediyeden 'Okullar Hayat Olsun'a DestekSiirt Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde yürütülen 'Okullar Hayat Olsun' projesine destek amacıyla okul bahçelerinde ağaçlandırma çalışmaları başlattı.

 • 0 yorum
 • 6186 kere okundu

Canlı Hayvan Borsasında Üst Yapı Çalışmaları

Canlı Hayvan Borsasında Üst Yapı ÇalışmalarıCanlı Hayvan Borsasında Üst Yapı Çalışmaları

 • 2 yorum
 • 6136 kere okundu

Belediye Meclisinin Şubat Ayı Toplantısında Alınan Kararlar Açıklandı

Belediye Meclisinin Şubat Ayı Toplantısında Alınan Kararlar AçıklandıSiirt Belediye Meclisinin 04–08-Şubat 2013 tarihleri arasında yaptığı Şubat ayı Belediye meclisinde alınan kararlar açıklandı.

 • 2 yorum
 • 6082 kere okundu

Belediye Hizmetlerinde Bekleme Dönemi Kapanmıştır

Belediye Hizmetlerinde Bekleme Dönemi KapanmıştırSiirt Belediye Başkanı Selim Sadak, şehir merkezinde bulunan yollarda yağışlardan dolayı meydana gelen çukurların soğuk uygulamalı hazır asfalt yama malzemesi ile doldurma çalışmaları sırasında yaptığı açıklamada, Siirt belediyesinin her şartta halka hizm

 • 2 yorum
 • 5916 kere okundu

Siirt Siyoder Kuruluşunu İlan Etti

Siirt Siyoder Kuruluşunu İlan EttiSiirt Belediyesi bünyesinde oluşturulan SİYODER'i kuruluşunu düzenlediği toplantıyla ilan etti.

 • 1 yorum
 • 6311 kere okundu

Belediyeden Mevsimlik Göç Haritalandırma Projesine Destek

Belediyeden Mevsimlik Göç Haritalandırma Projesine DestekSiirt Belediye Başkanı Selim Sadak’ta mevsimlik işçiler ile ilgili olarak böylesi bir bilimsel araştırmanın yapılmansın çok önemsediklerini ve bölgeden batıya yaşanan göçün nedenleri ve göçün önlemsine yönelik istihdam artıracak projelerin hayata geçirilm

 • 1 yorum
 • 7204 kere okundu

Belediye, Güvenlik Önlemi Almayan Şirketi Uyardı

Belediye, Güvenlik Önlemi Almayan Şirketi UyardıYapılan incelemeler ardından Siirt Belediyesi tarafından, şirket yetkilileri en kısa zamanda gerekli önlemlerin alınması ve yurttaşların çalışmalardan en az şekilde

 • 6 yorum
 • 9379 kere okundu

Halkın Huzur ve Güvenliği Herşeyden Önce Gelir

Halkın Huzur ve Güvenliği Herşeyden Önce GelirApartman Sakinleri Yeşil Alan İstiyor

 • 3 yorum
 • 14195 kere okundu

Siirt Belediyesi’nden GAP Gençlik Festivaline Tam Destek

Siirt Belediyesi’nden GAP Gençlik Festivaline Tam DestekBu yıl bölgede bulunan GAP gençlik evleri tarafından 4.’sü Siirt’te düzenlenecek olan GAP Genlik Festivaline Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak kentte düzenlenecek festivale tam destek vereceklerini açıkladı

 • 2 yorum
 • 10892 kere okundu

Başkan Sadak Görevden Alınıyor mu?

Başkan Sadak Görevden Alınıyor mu?Siirt Bağımsız Belediye Başkanı Selim Sadak’ın Aldığı Ceza Yargıtay Tarafından Onaylanmasının Ardından, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı Selim Sadak’ın Görevden Uzaklaştırılması İçin İçişleri Bakanlığına Başvurdu

 • 2 yorum
 • 8656 kere okundu

Sadak Cumhurbaşkanı Gül'den Barışın Sesi Olmasını İstedi

Sadak Cumhurbaşkanı Gül'den Barışın Sesi Olmasını İstediSiirt Belediye Başkanı Selim Sadak, Siirt Belediye Meclisinin yapılan 2. gün oturumunda yaptığı açılış konuşmasında; Siirt Valisi Musa Çolak başkanlığındaki Siirt Heyetinin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile yaptığı görüşme ile ilgili olarak Belediye Meclis

 • 1 yorum
 • 3665 kere okundu

Emlak ve Temizlik Vergisinde Son Ödeme 31 Mayıs

Emlak ve Temizlik Vergisinde Son Ödeme 31 MayısSon Gün 31 Mayıs 2012

 • 2 yorum
 • 3503 kere okundu

Ethem Sancak: Artık Zengin Değilim

Ethem Sancak: Artık Zengin DeğilimSancak, 'Eskiden ilk 20 zenginden biriydim, şimdi sondan yirminciyim' - Star Gazetesi ve Kanal 24'ün sahibi iş adamı Ethem Sancak, 2015'te TÜSİAD'ın b

 • 8 yorum
 • 27721 kere okundu

Hakem Yılmaz Butur, Siirt56´yı Ziyaret Etti

Hakem Yılmaz Butur, Siirt56´yı Ziyaret EttiTarafsız haberciliğiyle gönüllere taht kuran Siirt56'yı ziyaret eden Yılmaz Butur, çalışmalarımızda başarılar diledi.

 • 11 yorum
 • 27127 kere okundu

   
Siirt Yerel Medyası, İnternet Haberciliği ve Muhammed Kurt  

KÖŞE YAZARLARIRSS © 2010-2014 Siirt, Siirt56 Haber | Siirt Haberleri
Site içeriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır

Siirt 56