• Şuan Sitemizde 93 Kişi Haber Okuyor.
Reklam
  • Ahmed Arıtürk

  • Gazeteci, Şair ve Yazar

  • 955

Ahmed Arıtürk

AÇILIM VE TERÖR!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan “AÇILIM” konusunu dillendirdiği zaman, biz de terörden kurtula cağımızı ve en azından uzun soluklu bir nefes alacağımızı zannetmiştik. Amma, hiç de umduğumuz gibi çıkmadı. Kış uykusundan uyanan terör, bahar mevsimiyle tırmanışa geçti. Her gün bir veya birkaç şehit haberi gelmeğe başladı. Dün gece bir yenisi meydana gelmediyse, terörle ilgili son olay dün sabah saatlerinde İskenderun’da yaşanan 6 askerimizin Şehit olmasına, 9 askerimizin yaralanmasına yol açanıydı.

Terör olaylarıyla ilgili alınan son bilgilere göre, İskenderun’da, ilçe girişindeki Modernevler Mahallesi nde bulunan Deniz İkmal Destek Komutanlığına, Adana-İskenderun Otoyolundan teröristler tarafından roketatarlarla saldırı düzenlenmişti. Saldırıda 6 askerin şehit olduğu, 9 askerin yaralandığı açıklandı.

Son bir hafta içinde meydana gelen olaylarda Şehit olanların sayıları 10’u aştı. Yaralı sayısı neredeyse 20-30’u buldu. Hemen her gün terör olayları yaşandığı için, şehit olanlarla yaralananların sayılarını doğru vermekte zorlanıyoruz. Artık, hesabını tutmaya bile yetişemiyoruz.

Geçtiğimiz hafta meydana gelen terör olaylarında şehit ve gazi olanlar için bu AÇILIM SAFSATASINDAN SONRA kendi keselerinden gittiler demeye yine de dilimiz varmıyor. Onlar bu VATAN TOPRAKLARI İÇİN ŞEHİT OLDULAR, GAZİ OLDULAR. “AÇILIM” dedikleri bu ise, böyle açılıma lânet olsun!

Ahmed ARITÜRK / 02.06.2010Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siirt56.com sorumlu tutulamaz.

Ad Soyad

Yorum

  • Toplam Yorum
  • 1 / 0 Sayfa 1

YORUMLAR

SON YAZILARI

GELİN KARDAŞLAR HEP BİRLİK OLALIM! KİM DAHA BÜYÜK! İşleri, Allah’a Havale Etmek! “ÇALIŞIYOR YA, İSTERSE HIRSIZ OLSUN!” ZENGİN DAMATLAR!!! IŞİD Militanları Ağabeylerini Zora Sokmazlar! “Il Kar’a, Tıftığor Fi Dambokut Ğelite!” Cumhurbaşkanlığı Adayları Belli Olurken! Siirtliler, Neden Göç Ediyorlar! FAİZ LOBİSİ Mİ KAZANDI

Ethem Sancak: Artık Zengin Değilim

Ethem Sancak: Artık Zengin DeğilimSancak, 'Eskiden ilk 20 zenginden biriydim, şimdi sondan yirminciyim' - Star Gazetesi ve Kanal 24'ün sahibi iş adamı Ethem Sancak, 2015'te TÜSİAD'ın b

  • 8 yorum
  • 27712 kere okundu

Hakem Yılmaz Butur, Siirt56´yı Ziyaret Etti

Hakem Yılmaz Butur, Siirt56´yı Ziyaret EttiTarafsız haberciliğiyle gönüllere taht kuran Siirt56'yı ziyaret eden Yılmaz Butur, çalışmalarımızda başarılar diledi.

  • 11 yorum
  • 27127 kere okundu

   
Siirt Yerel Medyası, İnternet Haberciliği ve Muhammed Kurt  

KÖŞE YAZARLARIRSS © 2010-2014 Siirt, Siirt56 Haber | Siirt Haberleri
Site içeriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır

Siirt 56