• Şuan Sitemizde 60 Kişi Haber Okuyor.
Reklam
  • Ahmed Arıtürk

  • Gazeteci, Şair ve Yazar

  • 735

Ahmed Arıtürk

HIRSIZIN, HİÇ Mİ SUÇU YOK

 

MHP’yi sarsan kaset olayları, siyasetin bel altı vuruşlarına indirgenmesi açısından, gerçekten yadırganacak bir durum. Kaset işinin çok profesyonelce yapıldığı ve derin bir yapılanmanın ürünü olduğu ortada. Bu işi yapanlar kimlerdir bilemeyiz amma, Meclis Başkanı Mehmet Ali Şahin’in ifadesiyle “ŞEREFSİZLERDİR!” diyebiliriz!


Kaset olaylarının, uluslar arası boyutları olabileceği de söyleniyor. Hatta, MHP’li Sağlık eski Bakanlarından Yaşar Durmuş bu işin bizzat ABD Başkanı Barack Obama tarafından organize edilmiş olabileceğini söyledi.


Kaset olaylarının çok profesyonelce tertipler olduklarını, bu kadar profesyonelce işleri ancak CİA ve benzeri örgütlerin organize edebileceklerini kabul etmek durumundayız. Yani, organize bir örgüt bu işleri çok evvelden tasarlamış, planlamış ve tatbik etmiş, zamanı gelince de piyasaya sürmüştür.


Kasetlerin, 12 Haziran genel seçimlerinin arifesinde ortaya çıkmaları elbette tesadüfi değildir. Zamanlama gösteriyor ki, bu kasetler, bugün kullanılmak üzere, tertiplenmiş ve servis edilmiştir. Buna, elbette şüphe yok. Ancak, Nasrettin Hocamızın meşhur bir fıkrası vardır. “Hırsızın hiç mi suçu yok!” dediği gibi, uçkurlarına sahip olamayarak bu haltları işleyen siyasilerin de hiç mi suçları yok! Var elbet! Tuzağa düşürülebileceklerini hiç hesaba katmamışlardır! İster CIA, ister başka bir örgüt tarafından olsun, sahte ıslıkla tuzağa düşürülen kuşlardan ne farkları var!


Biz, tuzağa düşürülen ahmaklara değil, MHP’ye acıyoruz!Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Siirt56.com sorumlu tutulamaz.

Ad Soyad

Yorum

  • Toplam Yorum
  • 1 / 0 Sayfa 1

YORUMLAR

SON YAZILARI

GELİN KARDAŞLAR HEP BİRLİK OLALIM! KİM DAHA BÜYÜK! İşleri, Allah’a Havale Etmek! “ÇALIŞIYOR YA, İSTERSE HIRSIZ OLSUN!” ZENGİN DAMATLAR!!! IŞİD Militanları Ağabeylerini Zora Sokmazlar! “Il Kar’a, Tıftığor Fi Dambokut Ğelite!” Cumhurbaşkanlığı Adayları Belli Olurken! Siirtliler, Neden Göç Ediyorlar! FAİZ LOBİSİ Mİ KAZANDI

Ethem Sancak: Artık Zengin Değilim

Ethem Sancak: Artık Zengin DeğilimSancak, 'Eskiden ilk 20 zenginden biriydim, şimdi sondan yirminciyim' - Star Gazetesi ve Kanal 24'ün sahibi iş adamı Ethem Sancak, 2015'te TÜSİAD'ın b

  • 8 yorum
  • 456 kere okundu

Hakem Yılmaz Butur, Siirt56´yı Ziyaret Etti

Hakem Yılmaz Butur, Siirt56´yı Ziyaret EttiTarafsız haberciliğiyle gönüllere taht kuran Siirt56'yı ziyaret eden Yılmaz Butur, çalışmalarımızda başarılar diledi.

  • 11 yorum
  • 596 kere okundu

   
Siirt Yerel Medyası, İnternet Haberciliği ve Muhammed Kurt  

KÖŞE YAZARLARIRSS © 2010-2019 Siirt, Siirt56 Haber | Siirt Haberleri
Site içeriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır

Siirt 56